Středoevropské centrum pro finance a management

Registrace v katalogu konzultantů, odborníků a profesionálů


Registrace na portále www.finance-management.cz Vám umožní jednoduše, rychle a relativně levně oslovit velké množství profesionálů ze světa businessu. Vaše osobní prezentace na tomto portálu Vám přinese nejen zviditelnění a z toho plynoucí příležitosti pro business, tedy obchodní a profesní nabídky, ale především možnost budování svého vlastního renomé.


O důvodech proč si vybrat právě portál www.finance-management.cz, kdo jsou naši návštěvníci a jak se k Vašim osobním prezentacím dostanou se dozvíte více na stránce Často kladené otázky (FAQ), která je přístupná z lišty v hlavním menu.


Co je v registraci zahrnuto?

S registrací na tomto portálu získáváte zejména následující:


 • Osobní webová prezentace na míru
  Výhodou prezentace na www.finance-management.cz je to, že jak Vy, tak my společně vynakládáme maximální úsilí na to, aby Vaše prezentace co nejlépe oslovila Vaše zákazníky a klienty. Jelikož každá prezentace je sestavena a aktivována individuálně, náš zodpovědný administrátor zkušený s psaním komerčních a reklamních textů Vaši prezentaci shlédne a pokud objeví prostor pro perfekcionalizaci, rád Vás na toto upozorní. Náš administrátor Vámi dodané podklady přehledně zpracuje tak, aby vynikly Vaše přednosti. Tím ale naše práce nekončí.

  Na našem portálu věnujeme velký prostor optimalizaci prezentací vzhledem pro vyhledávače. Internetová optimalizace je z velké části speciální alchymie, která je naším obchodním tajemstvím a slouží k tomu, že budete na internetu vždy snadno k nalezení. Než se Vaše prezentace dostane on-line, budete mít možnost provést korekturu. Celkový vzhled Vaší prezentace zdokonalí Vaše portrétní fotografie.
 • Aktualizace zdarma
  Objednáním a aktivací Vaší prezentace získáváte kontinuální servis po celou dobu platnosti Vaší registrace. Veškeré budoucí aktualizace či změny Vaší online prezentace provedeme na požádání zdarma.
 • Zařazení do neomezeného počtu kategorií
  Ve fázi zadávání požadavků na sestavení Vaší prezentace si můžete zvolit, ve kterých kategoriích se má Vaše prezentace zobrazovat. My s Vámi v tomto ohledu můžeme spolupracovat a doporučit Vám nejvhodnější umístění v oborovém katalogu. Vaše prezentace bude zařazena do všech kategorií, které odpovídají Vašemu předmětu podnikání.
 • Členství v komunitě odborníků, konzultantů a profesionálů
  Vaše participace ve společnosti zde se prezentujících odborníků, konzultantů a profesionálů je velmi výhodná jak pro Vás, tak pro ně. Vy těžíte především ze zviditelnění se a budování pozitivního PR v očích Vašich zákazníků a klientů. Nicméně s dalšími profesionály můžete navazovat vzájemnou spolupráci, výměnu zkušeností, atd.
 • Jste na dosah ruky těm, kteří Vás potřebují
  Návštěvníci portálu www.finance-management.cz mají ve velké většině následující atributy: jsou vzdělaní, bonitní a pracují v exekutivních pozicích (viz statistiky zveřejněné na stránce FAQ). Lze tedy předpokládat, že využívají služeb odborníka, konzultanta, nebo jinak prospěšného profesionála. Pokud zahlédnou na tomto portálu Váši prezentaci, je velká šance, že pro Vás mohou mít zakázku. Je výhodné jim být nablízku.

Jak vidíte, registrace v adresáři konzultantů, odborníků a profesionálů na portálu www.finance-management.cz Vám přináší mnoho výhod.


Kolik registrace stojí?

Registraci na portále www.finance-management.cz je možné pořídit už od 100 kč/měsíc. Následující tabulka nabízí přehled našich sazeb.


Upozornění: Vzhledem k tomu, že v těchto měsících tuto službu zavádíme na našem portálu jako novinku, nabízíme nyní dočasně zveřejnění prezentací za zvýhodněných podmínek. Prvních 20 prezentací ZDARMA na 2 měsíce. (Po uplynutí 2 měsíců lze prezentaci za poplatek prodloužit nebo pokud si nebudete přát dále pokračovat, pak ji zrušit.) Dalších 10 prezentací sleva 50% z cen uvedených v následující tabulce. Za uvedené ceny opravdu nabízíme nadstandard. Tyto zvýhodněné podmínky jsou v nabídce pouze v době zavádění této služby na našem portálu a nebudou se opakovat.


registrace na období cena sleva oproti
základnímu období
cena přepočtena
na měsíční částku
3 roky 3600 Kč 29% 100 Kč
2 roky 2640 Kč 21% 110 Kč
1 rok 1620 Kč 4% 135 Kč
1/2 roku 840 Kč - 140 Kč

Naše ceny jsou velice příznivé a jsou bez DPH. DPH se u nás alespoň v tuto chvíli neplatí (nejsme plátci).


Jaké položky mohu zveřejnit?

Následující seznam zahrnuje položky, které je možné uvést ve Vaší prezentaci:


 • jméno, příjmení*
 • návnada (krátké, několik slov, a výstižné označení toho, čemu se věnujete jako například konzultantka v oblasti finančních derivátů, programátor webů, překladatel z anglického jazyka se zaměřením na ekonomické a finanční analýzy a podobně.) *
 • popis (obsáhlejší představení Vaší činnosti, tedy co děláte, co nabízíte, doporučujeme nepřekročit 1-2 stránky, můžete být kreativní, doporučujeme uvést například pracovní zkušenosti, vybrané projekty, certifikace, členství v profesních organizacích, reference, atd.)*
 • telefon (můžete uvést až dvě telefonní čísla)*
 • fax (1x)
 • email (1x)
 • www adresa (můžete uvést adresu Vašich www stránek nebo i firmy, kterou vlastníte nebo jste s ni spojeni)
 • místo (město, ve kterém máte sídlo podnikání, společnosti nebo Vaše bydliště)*
 • působnost (oblast Vašeho geografického rozsahu, například Středočeský kraj)*
 • adresa*
 • DIČ
 • ICQ
 • Skype
 • fotografie*
 • kategorie* (Vaši prezentaci je vhodné zařadit do nějaké skupiny jako například finance, management, právo, překladetelství, konzulting, atd. Můžete si vybrat z nabídky existujících kategorií (oborů) nebo navrhnout novou.)
 • klíčová slova* (klíčová slova přispívají nejen k lepšímu začlenění Vaší prezentace, ale především k lepšímu zviditelnění Vaší prezentace jak na tomto porálu, tak na Internetu)

Pokud byste rádi zahrnuli do své prezentace nějakou položku, která není v seznamu obsažena, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vaši připomínku zvážíme a pokusíme se pro Vás nalézt fungující řešení.


(*) Položky označené hvězdičkou jsou povinné, ostatní jsou dobrovolné. Čím více informací o sobě nebo svém byznysu uvedete, tím bude Vaše prezentace atraktivnější a tím i do jisté míry důvěryhodnější.


Poznámka k fotografii: Osobní fotografie sice není absolutně povinná, ale je velkou výhodou a velmi Vám pomůže. Prezentacím bez fotografie je v našem zobrazovacím algoritmu přiřazena o něco nižší váha než prezentacím s fotografií.


Poznámka ke klíčovým slovům: Klíčová slova jsou identifikátory Vaší prezentace. Vám pomohou ke kvalitnější prezentaci a značně přispívají k tomu, že Vaše prezentace na tomto portálu bude lépe dohledatelná ve vyhledávačích. Nám pomohou k lepší organizaci dat. Doporučujeme uvést 3 slova (nebo sousloví), která nejlépe vystihují Vaše zaměření, produkt, podnikání, profesi. Klíčová slova jsou slova, která chcete, aby si každý asocioval s Vaším jménem. Pokud si nevíte rady, jak klíčová slova vytvořit, zde je příklad: Jste-li daňový poradce se specializací na DHP a obchod s Čínou, pak byste uvedl/a například: "DPH", "DPH Čína" a "dovoz z Číny". My použijeme tato slova nebo hesla k optimalizaci Vaší prezentace vzhledem k vyhledávačům. Pokud pak někdo zadá například do Googlu nebo Seznamu heslo "dovoz z Číny", tato klíčová slova zde pomohou k tomu, aby Vás Google nebo Seznam či jiný vyhledávač tomu člověku zobrazil. Klíčová slova nezaručí, že vyskočíte v Googlu a dalších vyhledávačích na prvním místě, ale pomohou Vám.


Nabízíte nějaké doplňkové služby?

Z doplňkových služeb Vám můžeme nabídnout anketu. Na většině stránkách na tomto portálu je v pravé liště umístěna anketa, která nabízí čtenářům různá témata a oni mohou vybírat z odpovědí.


 • Anketa nabízí 5 odpovědí.
 • Technicky je anketa zabezpečena tak, že nikdo nemůže hlasovat dvakrát v rámci jedné návštěvy webu.
 • Cena za provoz ankety je 3 kč za každou registrovanou odpověď (faktura se vystavuje při dosažení každých 50 odpovědí).
 • Anketa může běžet na webu neomezeně dlouho nebo na dobu určitou.
 • Poplatek za počáteční aktivaci ankety je 50 kč splatný před jejím sestavením.
 • Můžete si zvolit barevné provedení ankety.
 • Anket můžete mít libovolné množství.

V pravé liště na této stránce můžete shlédnout příklad, ukázku ankety.


Pokud máte zájem o sestavení ankety, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím níže uvedeného formuláře.


Mám zájem o prezentaci a jsem připraven/a ji objednat

Děkujeme za zájem. Registraci zahájíte tím, že nám pošlete zprávu prostřednictvím následujícího formuláře. Po odeslání následujícího formuláře Vás budeme v krátké době kontaktovat a zahájíme práci na Vaší prezentaci a případně spolu probereme dotazy nebo jiné podrobnosti.


Připravte si, prosím, které položky ze seznamu uvedeného v sekci Jaké položky mohu zveřejnit? byste rádi zveřejnili ve své prezentaci a v jaké podobě. Pokud budete mít vše přehledně připravené v jednom MS Word dokumentu (můžete si stáhnout například tento soubor: dotazník), aktivaci své prezentace tak velmi uspíšíte.


Pokud Vám nevyhovuje níže uvedený dotazník nebo pokud narazíte na nějaké technické komplikace (webové dotazníky nejsou vždy nejspolehlivější, jejich spolehlivost závisí totiž na mnoha externích faktorech), neváhejte kontaktovat nás přímo prostřednictvím naší emailové adresy
infofinance-managementcz.


Nezávazný registrační formulář
Červeně označené položky jsou povinné. HTML kód nebo jiné rizikové znaky, budou v zájmu zvýšení úspěšnosti doručení zprávy a zaručení bezpečnosti obsažené informace přepsány do bezpečnějšího kódu.
Titul před jménem:
Jméno:
Příjmení:
Titul za jménem:
E-mail:
Telefon:
Firma:
Předmět:
Vaše zpráva:
max. 1500 znaků

Ještě zbývá:

Odesláním dotazníku potvrzujete souhlas se zpracováváním osobních informací, tedy vyjadřujete souhlas v následujícím znění:


"Souhlasím, aby administrátor portálu www.finance-management.cz zpracovával mé osobní údaje pro účely administrace mé online prezentace na tomto portálu, a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů."


Pro plné znění zákona navštivte prosím http://www.uoou.cz/index.php?l=cz&m=left&mid=01:01:00&u1=&u2=&t=

Co by Vás ješte tak asi mohlo zajímat?
Co by Vás ješte tak asi mohlo zajímat?

leadership - management strategie - rozhodovací procesy organizace - změna - kultůra komunikace - marketing
přístupy & metody A-Z systémy & teorie A-Z modely & struktůry A-Z metody & způsoby A-Z
oceňování - rozhodování strategie - tvorba hodnot treasury - cash flow finance - řízení rizik
metody & ukazatele A-Z modely & způsoby A-Z přístupy & systémy A-Z metody & teorie A-Z

Podmínky provozu | © Copyright 2005-2012 Středoevropské centrum pro finance a management | Mapa stránek
Budujte své jméno
Středoevropské centrum pro finance a management - Svět oveřené vzdělanosti - Klikňete zde a dozvíte se více
Středoevropské centrum pro finance a management - Svět oveřené vzdělanosti - Klikňete zde a dozvíte se více
Často kladené otázky
Frequently Asked Questions (FAQ)
Anketa
Vybraná finanční
a manažerská témata
Nejsledovanější knihy
Ekonomie
Holman Robert
(Sledovanost: 174)
Introduction to Financial Accounting
Charles T. Horngren, Gary L. Sundem, John A. Elliott, Donna Philbrick
(Sledovanost: 167)
Marketing
Boučková Jana, a kol.
(Sledovanost: 167)
Corporate Finance
Stephen A. Ross, Randolph W Westerfield, Jeffrey Jaffe
(Sledovanost: 161)
(Sledovanost: 161)
Nejčtenější články
Magický trojúhelník: veřejné finance, nezaměstnanost, inflace Profiskálně orientovaní ekonomové jsou často přesvědčeni, že zvýšením státních nebo veřejných výdajů je možné...
(Přečteno: 21668x)
Konec amerického dolaru jako nadnárodní měny? Budoucí vývoj dolaru a zprostředkovaně eura závisí především na ekonomických ukazatelích americké a evropské e...
(Přečteno: 19314x)
Působnost zákona Sarbanes-Oxley za hranicemi USA Zákony Sarbanes-Oxley a Securities Exchange Act se vztahují primárně na americké společnosti, ale díky mezinár...
(Přečteno: 18279x)
Po Enronu nový skandál, ale s jiným koncem Když partneři daňových oddělení společnosti KPMG nabízeli svým klientům produkty, jejichž záměrem bylo snížení...
(Přečteno: 16346x)
Sarbanes-Oxley: Sladké plody za mnoho peněz Nejedna firma přišla na to, že požadavky zákona Sarbanes-Oxley přispívají ke zvýšení efektivity podnikání. Na...
(Přečteno: 14394x)
Doporučené www stránky
.